Cestovní mixér Optimum nutri force extractor

Skvělý mixér nejen na cesty – Optimum nutri force extractor

Posted on Posted in Ze života

Ráda cestuji, ráda poznávám nová místa a ráda trávím část podzimu nebo zimy někde v teplých krajích 🙂 . Zatím vyrážím na kratší cesty (do jednoho měsíce) a jezdila jsem spíše nalehko, takže mixéry, odšťavňovače a další úžasné pomocníky jsem nechávala doma. Fungovalo to krásně, i když po prvním týdnech se mi vždy začne velmi stýskat po smoothies a rozmanitější nabídce jídel, chutí a konzistencí.

Takže tentokrát jsem se rozhodla, že vyzkouším variantu s přístroji na cesty a přibalila jsem si ruční odšťavňovač Z-star a malý mixér Optimum nutri force extractor.

Přelom listopadu a prosince teď trávíme u moře, na slunečném ostrově Gran Canaria a máme se krásně 🙂 Sice to stálo hodně zařizování a vyřizování a určitě by bylo pohodlnější zůstat doma, ale vyrazit na cesty prostě stojí za to.

A jak se mi osvědčily přístroje na cesty?

Odšťavňovač Z-star

Jedná se o ruční šnekový odšťavňovač, není moc těžký a je dobře skladný. Používání je jednoduché, ale trošku náročnější na čas než u elektrických odšťavňovačů jako je např. Kuvings.

Takže teď na cestách si hodně dopřáváme čerstvé ovocné a zeleninové šťávy 🙂 . Párkrát jsme jej tady využili i k mletí pomocí homogenizačního nástavce.

Odšťavňovač Z-star - ideální na cesty

Před lety jsem si tento odšťavňovač pořídila domů vzhledem k pořizovací ceně a dva roky jsem na něm odšťavňovala prakticky denně. Pak jsme si pořídili Kuvings slow juicer a tento poslali dál. Po letech se mi vrátil a velmi oceňuji, že mi zase krásně slouží, tentokrát jako skvělý odšťavňovač na cesty.

Mixér Optimum nutri force extractor

Doma používám již léta Vitamix a nedám na něj dopustit. Vzhledem k jeho velikosti a hmotnosti jsem ale na cesty hledala jiný mixér. Nakonec jsem se rozhodla vyzkoušet osobní mixér Optimum nutri force extractor, který mi krásně zapadl do mých cestovních plánů a jako cestovní mixér jej mohu jedině vřele doporučit.

Osvědčil se mi pro přípravu smoothies, mandlového mléka a proteinových nápojů. Také na přípravu omáček a polévek.

Optimum nutri force extractor je výborný pro svoji nízkou hmostnost, skladnost a jednoduchou obsluhu. Mytí je také velmi jednoduché a rychlé. Líbí se mi praktické nádoby, v kterých si můžete připravené smoothies vzít rovnou s sebou.

Smoothies na pláži

Osobně doma používám Vitamix, ale dovedu si představit tento mixér Optimum také do domácnosti, pro začátky s živou stravou, pro přípravu smoothies, pro jednoho nebo např. do kanceláře.

Mixér je nyní ve velmi výhodné cenové nabídce 4840 Kč (místo 8700 Kč), více o přístroji si můžete přečíst přímo na stránkách prodejce –> https://www.froothie.cz/store/mixery-optimum/optimum-nutri-force-extractor

Při nákupu do 24.12.2017 a zadání slevového kuponu: „Bjetka-OptimumNutriForce-5“ získáte navíc další slevu 128 Kč.

To zní jako skvělý vánoční dárek 🙂 Už víte, komu ze svých blízkých uděláte radost?

Podrobnější recenzi na mixér Optimum nutri force extractor najdete v příštím vydání časopisu Živá strava každý den – zima 2017/2018 (vyjde v první půlce prosince).

Facebookpinterestyoutubeinstagram
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin

One thought on “Skvělý mixér nejen na cesty – Optimum nutri force extractor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *