O mně

Jmenuji se Alžběta Nečadová, přátelé mi říkají Bětka a když nemáte háčky, tak prostě Bjetka.

Věnuji se živé stravě a všemu kolem zdravého, aktivního životního stylu.

Zdravý životní styl mě baví

Od února 2014 žiji se svou nejbližší rodinou v Helsinkách. Nyní se věnuji především péči o naše dvě dcery – Naďu 7 let a Věrku miminko. Milujeme přírodu, moře, pobyt venku a cestování. Aktivně sportuji, baví mě jezdit na kole, běhat, bruslit, plavat, chodit po horách, cvičit jógu a HIIT. Při životě v zahraničí mě nadchlo studium cizích jazyků, umím finsky a anglicky.

Moje nálady jsou vyrovnanější a mívám spoustu bláznivých nápadů, které neváhám realizovat.

Bjetka_uvodnifb

Píši blog, tvořím recepty, videa a návody, vydala jsem e-booky Kreativní kuchařky živé stravy a letos tvořím VIP články pro předplatitele.

Mým velkým snem je otevřít půjčovnu odšťavňovačů.

V období září 2015 – únor 2018 jsem působila v Elävän ravinnon yhdistys ry (občanské sdružení pro živou stravu v Helsinkách).

13268359_10153623161157108_1787246603220440802_o

Od listopadu 2016 samostatně podnikám, provozovala jsem eshop s irským mechem a dalšími kvalitními raw veganskými produkty, vedla jsem kurzy a workshopy živé stravy a psala také finský blog. Tyto aktivity nyní ustoupily do pozadí vzhledem k vytížení rodinnými starostmi a radostmi.

Nyní se věnuji hlavně rodině

Na toto vše mám hodně energie a s nachlazením, rýmou, kašlem nebo angínou se rozhodně nekamarádím. Být zdravý je pro mě prostě NORMÁLNÍ.

Již šestým rokem je mou vášní živá strava, díky které jsem získala pevné zdraví a spoustu energie pro aktivní život. Také mě naprosto uchvátila svou lehkostí, hravostí a jednoduchostí, moc mě baví a chutná.

Inspiruji ostatní k pozitivním změnám v jejich životech skrze změnu stravování.
Bjetka

Facebookpinterestyoutubeinstagram
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin