E-book zdarma

5+1 tipů z živé stravy

Cover03

Srdečně Vás zvu ke čtení mého e-booku 5+1 tipů ze živé stravy. Přináší vám informace a praktické tipy ze světa stravování živou, syrovou stravou (raw food). Je určen spíše pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří sympatizují s živou stravou a aktivním životním stylem.

okurkove_bagety

Jste zahlceni informacemi a nevíte, z kterého konce změnu stravování uchopit? Pak je tento e-book přímo pro Vás. Stručně a věcně Vás provede několika tipy, co a jak změnit ve svém stravování a tím nastartovat celkovou změnu ke kvalitnějšímu životu.

Dortik_srdicko

Každá kapitola obsahuje také tipy a rady pro pokročilejší, takže i Ti z vás, kdo znají živou stravu už nějaký ten pátek, si zde přijdou na své.

Marinovane_nudlicky_nahled

Selfie_Karjaa

 

Přečtětě si, co o e-booku říkají čtenáři:
já řůžováV e-booku je spousta zajímavých a fundovaných informací, je vidět, že autorka tématu dobře rozumí, protože je propracované do hloubky. Sama už delší dobu koketuji s RAW stravou, něco jsem si už nastudovala, takže se mi téma moc líbí. Jak po stránce obsahové, tak zpracováním. 
Stejně jako další zajímavé informace,které jsem našla pod odkazy uvedenými na konci. . 
Myslím, že každý, kdo to se svým zdravím myslí vážně, by si měl e-book přečíst a začít podle něj „vařit“. Pěkně krok za krokem. 🙂

 

Facebookpinterestyoutubeinstagram
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin